Tanie strony internetowe, sklepy internetowe Łódź, optymalizacja stron internetowych

PROSTO DO CELU

Copywriting
Pisanie zoptymalizowanych pod frazy kluczowe tekstów na potrzeby witryn internetowych
Tworzenie unikalnej treści przez zawodowego copywritera

Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z usług profesjonalnego copywritera:

Dlaczego jakość treści w internecie jest taka ważna?

Tanio copywriting Łódź
  • Internet jest jednym z podstawowych kanałów komunikacyjnych pomiędzy firmą a klientami. Strona internetowa - najważniejszą jej wizytówkę. Dlatego też, każda nowocześnie działająca organizacja musi zadbać o najwyższą jakość prezentowanego w sieci tekstu.
  • Dla potencjalnego klienta lub kontrahenta istotna jest nie tylko zawartość merytoryczna tekstu, ale również jego poprawność językowa, która jest wyrazem profesjonalnego podejścia firmy w budowaniu relacji biznesowych.
  • Profesjonalnie zredagowany tekst w ciągu 8-10 sekund zainteresuje potencjalnego klienta. Jest to moment krytyczny: po jego upływie, jeśli strona nie wzbudzi zainteresowania – odwiedzający opuści ją na rzecz innej, konkurencyjnej strony.
  • Profesjonalnie napisany tekst jest łatwy w odbiorze, co w dobie chaosu informacyjnego stanowi klucz do sukcesu. Szybkie i przejrzyste podanie potencjalnemu klientowi poszukiwanych przez niego informacji w atrakcyjnej formie jest wyzwaniem z jakim musi mierzyć się każda firma.
  • Profesjonalnie przygotowany tekst zawiera cztery kluczowe, z marketingowego punktu widzenia, elementy: przyciąga uwagę, wzbudza zainteresowanie produktem i przekonanie, że jest on klientowi potrzebny oraz nakłania klienta do działania – do zakupu.
  • Według badań Instytutu Poyntera aż 77% Internautów, którzy zaczynają czytać interesujący tekst, doczytują go do samego końca (badania EyeTrack07, lipiec-październik 2006). Ciekawy tekst gwarantuje, że zostanie przeczytany.

Dobry copywriteing to generowanie zysków przez ożywianie faktów!


Co gwarantuje dobry copywriteing?

  • Skuteczność tekstów mających za zadanie pełnić zdefiniowaną przez Klienta funkcję (np.: sprzedażową, informacyjną, wizerunkową).
  • Poprawność językową tekstów: gramatyczną, stylistyczną, ortograficzną, kompozycyjną (odpowiednia budowa i formatowanie tekstu uzależnione od określonej funkcji)
  • Przejrzystość, czytelność, lekkość, a przede wszystkim nieszablonowość oraz niebanalność w przedstawianiu określonego tematu.
  • Właściwy dobór słów i fraz kluczowych w opracowywanych tekstach, wspomagający pozycjonowanie strony internetowej.
Rodzaj treści Cena Opis usługi
Opis przedmiotu w sklepie ok. 600 znaków 2 zł Dobre opisanie przedmiotów w sklepie, to sukces zarówno w wyszukiwarce, jak i w sprzedaży
Prowadzenie konta na facebook-u 200 zł Miesięczna obsługa konta na Facebook-u. Codziennie nowe, kreatywne zajawki oraz odpisywanie na pytania fanów.
Treść na stronę www 1000 znaków 10-12 zł Zależne od kilku czynników
Tekst na bloga 1000 znaków 8 zł Artykuły na blog. Tworzenie artykułów pod profesjonalne blogi firmowe
Pakiet prowadzenia bloga – 1 miesiąc. Artykuły długości 2000 znaków i dłuższe. 200 zł 3 x tygodniu artykuł, z zamieszczeniem go na platformie blogowej, umieszczeniem tagów oraz zamieszczeniem zdjęcia tematycznego, z grupy przygotowanych przez klienta.
Treść mailing-u 83 zł Kreatywny mail, który ma wywołać sprzedaż. Krótka lecz ciekawa informacja.
Slogan 10 haseł 230 zł (50% przed i 50% po akceptacji) Stworzenie hasła reklamowego, sloganu
Naming 10 nazw 330 zł (50% przed i 50% po akceptacji) Stworzenie nazwy, naming-u. Profesjonalne nazewnictwo.
Artykuł sponsorowany 1000 znaków 12 zł Kreatywny artykuł, który można doskonale wykorzystać w prasie lub w innym źródle.
Oferta handlowa dł. Ok. a4 150 zł Jeśli chcesz wysłać drogą listowną ofertę, lub przekonać kogoś do swojego produktu
SEO
Artykuł na zaplecze (nie precel) – 1000 znaków 5 zł Tworzysz zaplecze, które ma służyć pod SEO, ale jednocześnie nie chcesz, by był tam śmietnik. Takie artykuły są dla Ciebie.
Marketing szeptany 1 post / 1000 znaków. Minimalne zamówienie 20 postów 4.5 zł / post Źródłem pozyskiwania informacji są fora internetowe i blogi, zadbaj, abyś znalazł się na tych blogach.
Profesjonalne posty na Twoim forum. 1 post – min.100 znaków. Minimalne zam. 50pos 1 zł Posty na Twoim forum. Profesjonalne wątki.
Artykuł synonimizowany 1000 znaków po wygenerowaniu 4,5 zł Gęsto synonimizowany artykuł pod SEO
Tekst precel 1000 znaków 2,75 zł Tekst pozycjonerski, tak zwany precel. Krótka forma
Opis do katalogu 700 znaków 1,5 zł Katalogowanie jest czymś więcej, niż tylko spamerskim linkowaniem. Zadbaj o unikalne teksty

Chcesz wiedzieć więcej o linkach sponsorowanych? Zadzwoń lub napisz


Zakaz kopiowania treści zawartych na stronie

OSTATNIO NA BLOGU